Menu Zavřeno

Organizační pokyny

Zahájení

Pěší putování zahájíme mši sv. v sobotu 29. června v kostele sv. Vojtěcha na dolním náměstí v Opavě (ul. Dolní náměstí, Opava). Už od 6.00 u tohoto kostela bude čekat doprovodní auto na velké zavazadla. Do tohoto auta si dáš svoje velké zavazadlo s karimatkou a spacákem. Udělej to do 6.45 ať máš ještě čas duchovně připravit se na klidné prožití mše sv., která začíná v 7.00.  Po mši sv. obdržíš poutní modlitební knížku a plácku, která je viditelným znakem poutníka. V 8.15 vyrazíme do Fulneku.

Příspěvek, jídlo a balení

Informace o příspěvku ve výší 480 Kč a jídle a také o nejdůležitějších věcech, které si musíš vzít na pouť najdeš ZDE

Souhlas

Pokud nemáš 18 let, pamatuj na Souhlas rodičů, který vytiskni, dej rodičům k vyplnění a odevzdej v den zahájení pouti. Pokud tento Souhlas zapomeneš, bohužel, ale nebudeš moct vydat se na pěší pouť. Souhlas je ZDE

Ukončení

Vrcholem našeho putování bude tento rok účast na Národní pouti na Velehradě. Doputujeme tam 5. července přímo na mši sv., která v 10.30 bude sloužená biskupy Čech, Moravy a Slezska. Budou tam také naši biskupové z Ostravy: biskup František a biskup Martin. Nezapomeň říct svým blízkým, že tato mše sv. bude v přímém přenosu v české televizi na ČT2. Po mši sv. bude prostor na soukromou modlitbu a občerstvení. Pak se objednaným autobusem vrátíme do Opavy. V Opavě bychom měli být kolem 17.00. Autobus z Opavy pak pojede přes Kravaře do Darkovic a Hati.

Další info

Pokud něco nevíš, nebo se Tvoji rodiče chtějí na něco zeptat tak neváhejte nás kontaktovat: opavskapout@seznam.cz nebo 731 625 656 (o. Bartłomiej) nebo dole do komentářů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *